Понеділок, 20 листопада 2017 | Login
BREAKING NEWS
Як стати студентом польського ВНЗ?

Як стати студентом польського ВНЗ?

Умови вступу в Польські ВНЗ дуже прості і під силу кожному бажаючому стати студентом. Немає ніякої необхідності звертатися до посередників, спеціальним фірмам і платити за їхні послуги великі гроші! Ми в цій статті докладно розповімо, як швидко, правильно і головне просто отримати бажаний статус успішного студента польського ВНЗ. Основними перевагами навчання для громадян Білорусії, України, Росії, в Польщі є:

  • відсутність вікових обмежень;
  • відсутність вступних іспитів;
  • не потрібно сертифікат ЗНО або здача ЦТ;
  • в процесі надходження не вимагають знання польської;
  • можливість надходження 2 рази на рік (зимовий і літній семестр)
  • низька вартість навчання в порівняннями з іншими ВНЗ Європи.

Отже, що ж потрібно для самостійного надходження? Розглянемо основні 3 етапи.

1 ЕТАП
Найважливіше і важке рішення для вас, як абітуріента- це вибрати ВНЗ, факультет і спеціальність. У цьому може допомогти офіційний сайт міністерства освіти Польщі зі списком усіх державних і приватних ВНЗ http://wybierzstudia.nauka.gov.pl/
Вартість освіти за рік в середньому коливається від 1000-4000евро, в залежності від рейтингу ВНЗ, напряму навчання і ваших здібностей.

2 ЕТАП.
Вибрав ВНЗ, потрібно почати збирати пакет документів для вступу заздалегідь, щоб процес вступу був приємним і спокійним.
Спісок Необхідних документів:

 3 ЕТАП.
Після подачі необхідних документів, потрібно отримати офіційне рішення про прийняття на навчання (Zaswiadczenie o pryzjeciu cudzoziemca na studia). Сам процес прийняття рішення ВНЗ може тривати близько 2 тижнів. Залежить від кількості заявок абітурієнта і сезону відпусток в приймальні комісії. З цим рішенням ви можете клопотати про видачу вам студентської візи або карти побиту.


Термін подачі документів і час початок навчання.

У Польщі, як і інших країнах, період навчання розділений на семестри - літній та зимовий.
Летній Семестр - початок навчання з 1 жовтня.
Зімній Семестр - початок навчання з 1 березня.
У Залежності від ВНЗ, терміни роботи приймальної комісії можуть трохи відрізнятися. Але в основному час роботи для них припадає на липень-вересень. В індивідуальних випадках можливе швидке зарахування в кінці вересня-початку жовтня, якщо залишаються вільні місця на обрану спеціальність.

Оплата за навчання в польських ВУЗах відбувається різними зручними для вас способами. Зазвичай після видачі рішення про прийняття вас на навчання, вам пропонують вибрати спосіб оплати і період зарахування платежів. В основному більшість студентів оплачують перший семестр відразу (так як вимагають довідку про оплату за навчання в Консульстві при видачі візи або в уженде іноземців - для карти побиту). А наступні оплати можна розділити на кілька платежів - raty (поквартально, помісячно), як вам зручніше. Для цього достатньо написати заяву в деканат.

Навчання, здобуття вищої освіти, наукового ступеня в Польських ВНЗ дасть вам шанс реалізувати свій творчий хист у роботі, в усіх країнах Євросоюзу і за його межами. Після отримання диплома європейського зразка вам простіше буде знайти високооплачувану роботу, продовжити навчання в іншій країні за системою Erasmus або відкрити власну професійну

000
Read 208 times Last modified on Середа, 30 серпня 2017 07:03
Rate this item
(0 votes)

About Author

Теги