Понеділок, 20 листопада 2017 | Login
BREAKING NEWS
Наука та мистецтво: від Моцарта до Ейнштейна

Наука та мистецтво: від Моцарта до Ейнштейна

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИЙ ТУР

«Наука та мистецтво: від Моцарта до Ейнштейна.

Австрійсько-Швейцарський вектор.»

Тур пройде по рідним містам таких видатних постатей людства, як Альберт Ейнштейн, Жан-Жак Руссо, Зигмунд Фрейд, Карл Юнг, Вольфганг Моцарт, Ріхард Штраус, Людвіг Ван Бетховен, Густав Клімт.

Під час туру відбудуться цікаві лекції щодо життєвого шляху цих митців, науковців та просвітників, а у Відні на учасників туру буде чекати відвідування Віденського університету та психологічна прогулянка-семінар «Спадщина Фрейда». 

 

Захід відбувається за інформаційного сприяння

Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном!

Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси!

 

Трансфер та готельного обслуговування забезпечує туристичний оператор «Алголь» (www.algol.com.ua)

 

ПРОГРАМА

Львів-Зальцбург-замок Нойшванштайн-Цюрих-Люцерн-Берн-Монтрьо-Женева-Мюнхен-Відень-Будапешт-Львів

1 день. 18 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Зальцбурга.

2 день. 19 серпня. Субота. Прибуття вранці в Зальцбург (рідне місто Моцарта та Парацельса). Поселення в готель. Ночівля.

3 день. 20 серпня. Неділя. Виселення. Сніданок. Відвідування замку Нойшванштайн. Переїзд в  Цюріх (Ейнштейн, Карл Юнг). Вільний час в Цюріху. Поселення в готель на шляху до Люцерн. Ночівля.

4 день. 21 серпня. Понеділок. Сніданок. Прибуття в Люцерн. Відпочинок в Люцерн. Переїзд в Берн (Ейнштейн). Поселення. Ночівля.

5 день. 22 серпня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Монтрьо. Відпочинок. Переїзд в Женеву (Руссо). Огляд міста. Нічний переїзд в Мюнхен.   

6 день. 23 серпня. Середа. Прибуття в Мюнхен (Ріхард Штраус). Вільний час в Мюнхені. Поселення в готель. Ночівля.

7 день. 24 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення. Прибуття у Відень (Зігмунд Фрейд, Моцарт, Бетховен, Густав Клімт). Відвідування Віденського університету та психологічна прогулянка-семінар «Спадщина Фрейда». Вільний час. Переїзд в Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд у Львів.

8 день. 25 серпня. П’ятниця.  Прибуття у Львів (біля обіду 13-14.00).

 

Вартість послуг туроператора

Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників туру забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (4 ночі) у двомісних та тримісних (за бажанням) номерах. У вартість також входить науково-лекційне забезпечення туру та участь у психологічної прогулянці-семінару у Відні.

Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.

Бронювання місця учасника туру здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Швейцарії видати візу. Залишок суми, еквівалент 355 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

Учасникам туру документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в турі та укладення відповідного договору з туроператором.

Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів. 

 

Всі учасники, які планують взяти участь у турі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 червня 2017 р.!

Тема листа: Науково-популярний тур Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

  • Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми туру та запрошень

консультування надається: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

 

000
Read 22382 times Last modified on Понеділок, 08 травня 2017 18:35
Rate this item
(0 votes)

About Author

Теги